Jedyny na rynku automat vendingowy pozwalający wyciskać świeży, schłodzony sok pomarańczowy do butelek. Idealny dla supermarketów, hoteli, stołówek, klubów fitness. Klient musi tylko wybrać butelkę ze stojaka umieszczonego z boku automatu i włożyć ją do uchwytu na butelki. Uchwyt jest przystosowany do różnych rozmiarów butelek. Następnie pozostaje tylko śledzić proces wyciskania soku przez dużą szybę w przedniej części maszyny. Hermetyczna szyba, za która znajduje się butelka w czasie wyciskania soku, chroni ją przed zabrudzeniami.
Kompatybilny ze wszystkimi popularnymi modułami obsługującymi płatności.
Urządzenie zawiera agregat chłodniczy pozwalający ustawiać temperaturę soku jaką chcemy uzyskać jak również pomagający zachować dłużej świeżość pomarańczom znajdującym się w zasobniku.
System automycia 2 razy w ciągu doby przemywa wodą pod ciśnieniem wszystkie wewnętrzne części urządzenia ulegające zabrudzeniu w trakcie wyciskania soku. Dodatkowo dostępny jest pistolet z wodą pod ciśnieniem ułatwiający mycie ręczne wykonywane przy serwisie automatu.
Duży zakres ustawień poszczególnych funkcji urządzenia wykonywanych na wyświetlaczu LCD.
Duża antywłamaniowa szyba stanowiąca większą część przedniej części automatu dodatkowo uatrakcyjnia urządzenie.

Dane techniczne
 • pojemność zasobnika na owoce – 50 kg
 • dopuszczalna średnica owoców – 60-82 mm
 • zakres temperatury wewnątrz urządzenia – od 5° w górę
 • Moc wyjściowa – 410 W
 • Zużycie prądu – max 800 W
 • Wymiary urządzenia :
  szerokość – 96 cm
  głębokość – 88 cm
  wysokość – 190 cm
 • Masa – 330 kg

Hermetycznie izolowany i chłodzony zasobnik na pomarańcze o pojemności 55 kg pozwala na wyprodukowanie około 110 porcji świeżego soku pomarańczowego.

Nowy 7-calowy wyświetlacz LCD z czujnikiem zbliżeniowym pozwala na spersonalizowanie urządzenia poprzez wyświetlanie materiałów promocyjnych dostosowanych do Twoich potrzeb.