Horeca
Samoobsługa
Vending
Orankiosk

Wyciskarki do soku pomarańczowego Oranfresh wyznaczają standardy w dziedzinie tego typu urządzeń.  Pierwsze wyciskarki Oranfresh powstały w 1987 roku. Lata doświadczeń i udoskonalania poszczególnych elementów doprowadziły produkty do perfekcji. Sposób wykonania, jakość użytych materiałów oraz ograniczona do minimum ilość elementów elektronicznych powoduje, że nasze wyciskarki są najbardziej bezawaryjnymi urządzeniami, którymi możesz cieszyć się przez wiele lat. Wszystkie urządzenia objęte są dwuletnią gwarancją na wszystkie podzespoły.

Opatentowany w 1995 sposób wyciskania pomarańczy,  jako jedyny na świecie zapewnia rzeczywisty brak kontaktu  skórki pomarańczowej z wyciskanym sokiem. Powoduje to, że smak soku jest niezrównany dzięki temu, że nie zawiera on gorzkich olejków eterycznych i innych substancji zawartych w skórce pomarańczowej. Dzięki temu wyciskarki Oranfresh są jedynymi na świecie, w których rzeczywiście można stosować pomarańcze bez ich uprzedniego mycia.

Schowany przed wzrokiem klienta system wyciskania powoduje, że wyciskarka wymaga mycia raz dziennie co dodatkowo oszczędza czas i jest kolejną wielką przewagą nad konkurencyjnymi urządzeniami, które dla zachowania estetycznego wyglądu wymagają mycia po wyciśnięciu właściwie każdej porcji soku!

Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz plastiku charakteryzującego się wysoką wytrzymałością. To sprawia, że wyciskarki Oranfresh są bardzo trwałe. Nowoczesny design sprawia, że będą ozdobą każdego wnętrza !!!

Aby korzystać z najlepszych na świecie wyciskarek do soku pomarańczowego Oranfresh nie musisz ich kupować. Oferujemy bardzo korzystny model wynajmu długoterminowego, dzięki któremu możesz korzystać z urządzenia nie ponosząc kosztów związanych z jego zakupem.  Jeżeli zdecydujesz się na wynajem wraz z obsługą w zakresie dostawy pomarańczy, wysokość czynszu w każdym miesiącu uzależniona jest od ilości zakupionych owoców i  może wynieść nawet 1 złotych miesięcznie.

Wyciskarki Oranfresh posiadają wszystkie najważniejsze certyfikaty jakości.

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb lub skontaktuj się z  nami pod numerem  61 624-35-00 lub biuro@freshorange.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

*) pola wymagane