Nawet najlepsza wyciskarka nie wyprodukuje dobrego soku pomarańczowego, jeżeli nie użyjemy do niej odpowiednich pomarańczy. W czasach gdy dostępność towarów w handlu jest w naszym kraju praktycznie nieograniczona, oczywisty wydaje się fakt, iż dobre pomarańcze sokowe można kupić w każdej hurtowni czy supermarkecie. Nic bardziej mylnego! Dostępność dobrych pomarańczy sokowych jest bardzo mała. Firmy zajmujące się handlem owocami w Polsce nie skupiają się na rodzaju oferowanych pomarańczy – owoc musi być po prostu ładny z zewnątrz i świeży. Nie wchodzą głębiej w jego przeznaczanie, zawartość soku, grubość skórki a także wielkość samego owocu. Wychodząc naprzeciw temu problemowi stworzyliśmy siatkę dostawców, którzy gwarantują nam możliwość dostarczania najlepszych pomarańczy sokowych o każdej porze roku. Zamawiając pomarańcze u nas masz gwarancje, że otrzymasz zawsze najlepsze owoce, zawierające najwięcej soku o najlepszym smaku a także o wielkości pozwalającej używać ich w wyciskarkach.
Możemy śmiało stwierdzić, iż jesteśmy jedynym podmiotem w Polsce, który dostarcza tylko specjalnie selekcjonowane pomarańcze na sok. Owoce w zależności od pory roku pochodzą z Europy południowej, Ameryki południowej lub Afryki. Nasze owoce w połączeniu z oferowanymi przez nas wyciskarkami gwarantują, iż uzyskasz najwięcej soku pomarańczowego z każdego kilograma owoców co wpłynie na rentowność sprzedawanego przez Ciebie produktu.
Nasz system dystrybucji owoców powoduje, że bez względu na to, w którym miejscu w Polsce prowadzisz swoją działalność, pomarańcze są dostarczane zawsze następnego dnia po złożeniu zamówienia*. Pomarańcze dostarczane są w wygodnych do przechowywania 15 kilogramowych zamykanych kartonach.
Zamów raz owoce od nas a już nigdy nie będziesz szukał gdzie indziej.

Zostaw nam kontakt do siebie – nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu 24 godzin i chętnie odpowie na wszystkie pytania.

*) przy zamówieniu do godziny 13 z wyłączeniem dni wolnych od pracy

FORMULARZ KONTAKTOWY

*) pola wymagane