Witaj w świecie świeżo wyciskanego soku pomarańczowego. Jesteśmy na rynku już od 2013 roku i obserwujemy ciągły wzrost popularności tego produktu w naszym kraju. U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, żeby zaoferować najlepszy sok z pomarańczy Twoim klientom, pracownikom czy po prostu rodzinie.
Oferujemy zakup lub wynajem długoterminowy najlepszych na rynku – profesjonalnych wyciskarek włoskiej firmy ORANFRESH oraz zaopatrzenie w specjalnie selekcjonowane pomarańcze sokowe. Bez względu na to gdzie w Polsce prowadzisz swoją działalność, dostarczymy Ci najlepsze pomarańcze sokowe następnego dnia po zamówieniu*.
Kupując wyciskarkę od nas masz pewność, że w razie awarii urządzenia nie zostaniesz sam z problemem. Nasz serwis rozwiąże każdy problem w najkrótszym możliwym czasie. Pracownicy naszego serwisu odbyli szkolenie w centrali Oranfresh, dysponujemy większością części zamiennych do urządzeń na miejscu.
Pomożemy Ci wprowadzić świeży sok pomarańczowy do Twojej oferty a jeżeli już go w niej masz, sprawimy, że wyciskanie soku stanie się przyjemnością. Zawsze będziesz miał też pewność, że pomarańcze, z których wyciskasz sok są najlepszej możliwej jakości.
Jeżeli wybierzesz model współpracy polegający na wynajmie długoterminowym wraz z dostawą owoców – możesz użytkować wyciskarkę nawet za 1 złotówkę miesięcznie.
zostaw nam kontakt do siebie – nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu 24 godzin i chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Zapraszamy do współpracy!

*) przy zamówieniu do godziny 13 z wyłączeniem dni wolnych od pracy

FORMULARZ KONTAKTOWY

*) pola wymagane